W dobie postępującego internetu coraz więcej osób szuka szczęścia oraz drugiej połówki na na portalach czy aplikacjach randkowych. Nie ma w tym nic dziwnego, tego typu platformy przedstawiają nieco inne wartości, niż te którymi kierujemy się w podczas poznania kogoś w rzeczywistości. Nie patrzy się tam na osobowość, a na wygląd. Mała liczba dopasowań nie oznacza przecież, że nie jesteście mądrymi i wartościowymi ludźmi. Jak temu zaradzić?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jakie-zdjecie-na-tindera/

Jakich zdjęć nie wrzucać na Tindera?

  • Zdjęcia, na których jest kilka osób. Jest to jeden z głównych błędów, który popełnia spora ilość początkujących osób. Jeżeli chcecie pokazać, że jesteście towarzyscy i że posiadacie dużo znajomych, nie róbcie tego przez wrzucanie zdjęcia na Tindera. Powiedzmy, że jesteś mężczyzną i wstawisz zdjęcie z 5 innymi kolegami. Jak w taki sposób potencjalna partnerka będzie wiedziała, który to Ty? W rezultacie wcale nie napisze i nie nawiąże z wami znajomości. W ten sposób straciliście potencjalną osobę, którą warto było poznać.
  • Niewyraźne zdjęcia. Aplikacja randkowa nie wymaga od Ciebie od razu zakupu profesjonalnego sprzętu lub obecności na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Do zrobienia zdjęcia wystarczy aparat w telefonie. Jak wykonać idealne selfie smartfonem? Stańcie naprzeciw okna, w ten sposób doświetlicie odpowiednio swoją twarz, a zdjęcie będzie nie tylko jaśniejsze, ale i wyraźniejsze. Ustawcie focus na twarz i gotowe! 
  • Zdjęcia z daleka lub tyłem. Aby potencjalny partner mógł wiedzieć na co się pisze lepiej wstawić zdjęcie swojej twarzy. W przeciwnym wypadku zainteresowanie z pewnością będzie niewielkie.

Jakie zdjęcie wrzucić na Tindera?

Profesjonalne zdjęcia wykonane u dobrego fotografa są również plusem do tego, aby przyciągnąć do nas większą liczbę zainteresowanych osób. Jeśli mieliście kiedyś robioną sesję zdjęciową – nie krępujcie się, wykorzystajcie to. Zdecydowanie unikajcie zdjęć sprzed kilku lub nawet kilkunastu lat, zwłaszcza jeżeli wyglądacie teraz nieco inaczej niż kiedyś  i przykładowo przytyliście, schudliście, zapuściliście brodę czy macie inny kolor włosów.

Zobacz też: http://e-makijaz.pl/jak-odswiezyc-ubrania-z-lumpeksu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here