Wipeout – co warto wiedzieć?

0
2233

Weź udział w wyjątkowym wyzwaniu zespołowym i przeżyj niezapomniane chwile. Dowiedz się więcej o wipeout.

Lubisz prawdziwe wyzwania? Chcesz sprawdzić swoją siłę, działanie pod presją czasu, jak i zmierzyć się z innymi? Jeśli tak, to dowiedz się więcej o wipeout i wypróbuj podobny tor przeszkód w Warszawie. W końcu to odważnych świat należy, prawda?  

Co to jest wipeout? 

Wipeout to program telewizyjny, który cieszył się prawdziwą popularnością między innymi w Stanach Zjednoczonych, choć był realizowany także w innych krajach. Na czym polegał? Uczestnicy pokonywali tor przeszkód, na który nie zabrakło równoważni, podestów, czy innych utrudnień. W rywalizacji liczyła się szybkość, spryt, jak i sprawność fizyczna, która ułatwiała pokonywania licznych przeszkód. Wygrywał oczywiście ten, który najszybciej pokonał tor przeszkód. Przegrany za to w trakcie wpadał do wody albo błota. 

Pojawiła się także polska edycja tego programu w stacji TVN. W „Wipeout- Wymiatacze” gwiazdy sportu i show-biznesu rywalizowały na torach przeszkód z drużynami z innych krajów. 

Podejmij wyzwanie! 

Idea wipeout tak się przyjęła, że wiele osób także poza programem chciała sprawdzić swoją sprawność, cierpliwość, czy zręczność manualną. Jeśli także jesteś chętny na nowe wyzwania, to sprawdź TEPfactor w Warszawie: https://www.tepfactor.pl/pol/.

TEPfactor to labirynt, który składa się z 25 pokoi wykutych w skale. Po drodze napotkasz jednak liczne wyzwania, które sprawdzą Twoją sprawność, jak i refleks. W czasie gry otrzymasz także wskazówki, które umożliwią Ci przejście do pokoi premium. Gdy zaliczysz wszystkie 4 pokoje premium, to zdobędziesz wskazówkę, dzięki której otworzysz skarb. Na przejście całej gry masz 3-4 godziny!

Jeśli lubisz rywalizację i chcesz się sprawdzić, to wpadnij do TEPfactor, gdy tylko będziesz w Warszawie. To rozrywka nie tylko dla wielbicieli programu „Wipeout- Wymiatacze”, ale także dla każdego, kto chce spróbować czegoś nowego i ekscytującego. Przez te kilka godzin przeżyjesz prawdziwą przygodę i będziesz rywalizować z innymi o zdobycie skarbu. To doskonały sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu, czy alternatywny pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi. Sprawdź się! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here