Bardzo wiele osób przed 23 czerwca wpada w panikę i nie wie co kupić swojemu tacie z okazji jego święta. Czy rzeczywiście jest to powód do paniki? Czy na rynku znajdziemy prezenty uniwersalne, które sprawdzą się również przy tej okazji? Czy rzeczywiście prezent na Dzień Ojca musi być prezentem „wymyślnym i fantazyjnym”?

Dzień Ojca przypada w Polsce na 23 czerwca i tak jest co roku. Pomimo tego, że to samo święto w innych krajach wypada w innym czasie (między innymi we Włoszech, czy Portugalii – 19 marca, na Litwie w każdą pierwszą niedzielę czerwca, zaś w Austrii tydzień później niż na Litwie), to od 1965 roku Polacy świętują pamięć o swoim tacie właśnie 23 czerwca.

Prezenty na Dzien Ojca

Co jednak możemy kupić tacie, jeżeli zapomnieliśmy o jego święcie i musimy na szybko kupić odpowiedni upominek, który jednocześnie nie zrujnuje naszego domowego budżetu? Taki prezentami z pewnością mogą być wszelkiego rodzaju bombonierki, butelki dobrego wina czy nawet bukiety kwiatów, które coraz częściej z okazji Dnia Ojca sprzedawane są nie tylko w kwiaciarniach, ale również na ulicach czy w dyskontach spożywczych. Mniej więcej na tydzień przed 23 czerwca wszędzie pojawiają się promocje związane właśnie z powyższymi artykułami, które mają za zadanie nie tylko przypomnieć nam o Dniu Ojca, ale również zachęcić do zakupu właśnie tego typu upominku.

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest jednak zakup prezentu indywidualnego, który będzie kojarzył się naszemu tacie znacznie lepiej od dostępnych wszędzie czekoladek czy kwiatów. O czym mowa? Są to wszelkiego rodzaju prezenty na Dzien Ojca, które będą związane z naszą osobą!

Album ze zdjęciami

Jednym z pomysłów na doskonały prezent na Dzień Ojca może być wykonanie wspólnego albumu ze zdjęciami – wspólnego, tj. albumu, w którym będą zdjęcia nas oraz taty podczas wspólnie spędzanego czasu na przestrzeni wszystkich lat naszego wspólnego życia. Będzie to tym samym album, który pozwoli tacie na powrót wspomnieniami do wszystkich dobrych wydarzeń związanych ze swoimi dziećmi. Wbrew pozorom wykonanie takiego albumu nie jest drogie – album kupimy już za kilkanaście złotych, a do tego należy doliczyć koszty wywołania zdjęć. Najwięcej czasu zejdzie nam jednak z odszukaniem odpowiednich zdjęć i ich wyborem oraz podpisami!

Kubek ze zdjęciem

Dobrym pomysłem na prezent są również wszelkiego rodzaju akcesoria z nadrukiem – począwszy od kubków, a skończywszy na T-shircie. W ten sposób możemy sprawić tacie dość humorystyczny prezent za stosunkowo niewielkie pieniądze. Kubek z własnym nadrukiem to wydatek niespełna 30-40,-zł, zaś T-shirt to mniej niż 100,-zł.

Prezenty na Dzień Ojca

Podsumowując, są to oczywiście tylko niektóre propozycje dobrych prezentów dla naszego taty z okazji Dnia Ojca. Jeżeli jednak nie mamy własnego pomysłu lub też nie mam po prostu czasu na wymyślanie, latanie i załatwianie, warto postawić na jeden z powyższych „standardów prezentowych”. Należy pamiętać o tym, że od prezentów tego dnia wyżej powinniśmy cenić czas spędzony z tatą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here