Produkty marki Xiaomi zdobywają na całym świecie coraz większą popularność. Ten chiński gigant inspirujący się nieco Apple i jej stylem, staje się jednym z najważniejszych producentów elektroniki na świecie, a jego produkty rozpoznawalne są w niemal każdym zakątku globu. Co warto wiedzieć o ofercie Xiaomi? Gdzie najłatwiej nabyć ich produkty w naszym kraju?

Xiaomi – nie tylko smartfony i elektronika

Myśląc o Xiaomi, nie sposób nie myśleć o smartfonach i elektronice, bowiem wiele wskazuje na to, że producent ten właśnie został światowym numerem jeden w sprzedaży telefonów komórkowych na świecie [1]. Producent ten od lat cieszy się opinią uczciwie wyceniającego swoje produkty i oferującego bardzo wysoką jakość wykonania i funkcjonalność. Flagowce Xiaomi budzą emocje porównywalne z urządzeniami Apple czy Samsunga, a modele ze średniej półki są cenione ze względu na przystępne wyceny. Na tym jednak nie kończą się ambicje producenta – stale rozszerza on swoją ofertę o przemyślane i dopracowane produkty, również z innych dziedzin życia, niekoniecznie bezpośrednio związanych z nowoczesnymi technologiami.

Xiaomi oferuje mnóstwo produktów do kuchni – począwszy od pompy do wody butelkowanej przez czajniki utrzymujące ustawioną temperaturę, aż po czujniki oszczędzania wody. Producent ten ma w ofercie również rowery i hulajnogi, irygatory do zębów, automatyczne wyłączniki do prądu, inteligentne opaski i zegarki, kable do zasilania urządzeń, kamerki samochodowe, sprzęt i akcesoria sportowe czy odkurzacze – by wymienić tylko część ich bogatej oferty. Co najważniejsze dla nas konsumentów, to fakt, że niemal wszystkie produkty marki Xiaomi pomimo bardzo wysokiej jakości wykonania oferowane są w atrakcyjnych, wyraźnie niższych od konkurencji cenach.

Gdzie kupić produkty Xiaomi?

Gdzie więc można w naszym kraju kupić produkty tej marki? Najłatwiej po prostu – w internecie. Na przykład w sklepie internetowym tanie-zakupy.pl. Uzyskasz tam dostęp do bardzo szerokiej gamy produktów Xiaomi – nie tylko smartfonów, ale również sprzętów przydatnych w domu, w kuchni, narzędzi czy przyborów sportowych. W sklepie internetowym masz o wiele większy wybór, niż w przypadku stacjonarnego odpowiednika, prawo do pełnej gwarancji, a także – co jest wyłączne dla sklepów internetowych – możliwość odesłania produktu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Dlaczego więc następnym razem nie sięgnąć po wysokiej jakości produkty Xiaomi, kupując je przez internet, bez wychodzenia z domu?

[1] Xiaomi takes the smartphone sales crown, and Samsung seems unhappy about it | Ars Technica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here