Piwo i woda mineralna to napoje, jakich używa każdy z nas na co dzień. Napoje te są często dowożone do sklepów w skrzynkach, których zadaniem jest przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo transportu. Muszą one spełnić również wymagania dotyczące magazynowania.

Skrzynki na piwo i skrzynki na wodę mineralną – jakie powinny być?

Skrzynki na piwo i na wodę są skrzynkami przegrodowymi. Muszą spełniać podstawowe normy, czyli zapewniać przewożonym napojom bezpieczeństwo i stabilność podczas transportu. Muszą być wykonane z porządnego materiału, który sprawdzi się także w trudnych warunkach transportowych. Pojemniki te powinny być nie tylko praktyczne, ale również ekologiczne, czyli takie, które można poddać recyklingowi.Skrzynki na wodę mineralną i na piwo muszą być odporne na uderzenia, trwałe i powinny mieć ergonomiczne uchwyty, które będą wielkim ułatwieniem w transporcie. Ich zaletą jest to, że można bez problemu układać jedną na drugą, co znacznie ułatwi ich magazynowanie

Rodzaje skrzynek na piwo i na wodę mineralną

Obecnie na rynku znajduje się wiele rodzajów skrzynek na piwo i na wodę mineralną. Skrzynka powinna być nie tylko praktyczna i posiadać wszelkie niezbędne atesty, ale również powinna dobrze eksponować produkt. W takich przypadkach sprawdzą się skrzynki na piwo i wodę typu display. Pozwolą one na ekspozycję towaru, stają się nośnikami reklamy rozpowszechniając markę produktu.Popularne są także skrzynki pełne, na których wykonuje się różne, czasem nawet kolorowe nadruki, na życzenie klienta. Skrzynki takie moga być także oznakowane rozmaitymi etykietami.

Jakie wymiary powinny mieć skrzynki na piwo i skrzynki na wodę mineralną przegrodowe?

Wszystkie skrzynki dostępne na rynku mogą przyjmować różne wymiary. Najbardziej popularne są skrzynki, które mieszczą w sobie około dwudziestu butelek o pojemności pół litra. Skrzynki z plastiku mogą mieć także zróżnicowaną ilość lub wielkość gniazd wewnątrz. Dzięki temu każdy klient może wybrać taki model, jaki akurat jest mu potrzebny.

Jak inaczej można wykorzystać jeszcze skrzynki na wodę mineralną i piwo?

Skrzynki takie są często wykorzystywane w magazynach, hurtowniach, a także lokalach gastronomicznych jako świetne miejsce do przechowywania pustych już butelek. Dzięki temu łatwiej zachować porządek w dużych i małych pomieszczeniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here