Niektóre z kobiet cierpią na nadmierne owłosienie na twarzy. Stanowi to dla nich ogromny dyskomfort oraz wymusza również depilowanie tych okolic, chcąc uniknąć nieatrakcyjnego wyglądu oraz prześmiewania się z nich. Jak skutecznie depilować włoski na twarzy? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/depilacja-twarzy-usun-kobiecy-wasik/

Wąsik

Kobiety, które mają ciemne owłosienie również mogą cierpieć na przypadłość zwaną damskim wąsikiem. Jest ona na tyle niekomfortowa iż budzi wrażenie o niechlujnym i mało atrakcyjnym wyglądzie.

Damski wąsik skupia się głównie po obu stronach kącików ust i nierzadko również nad górną wargą. Jest to raczej delikatny mieszek, który z daleka może być niewidoczny, jednakże po bardziej uważnym przyjrzeniu się widać go od razu.

Nie tylko wąsik może spędzać paniom sen z powiek, również pojedyncze włoski, które pojawiają się w okolicach brody i linii szczęki. Takie włoski mogą być już grubsze i dłuższe niż te, które znajdują się w okolicy naszych ust. Jak się ich pozbyć?

Jak depilować?

Przede wszystkim nie wolno tych włosków wyrywać pęsetą, gdyż można sobie zrobić ogromną krzywdę! Włoski te są delikatne, jak również delikatna jest nasza skóra twarzy. Chcąc się ich pozbyć powinnyśmy sięgnąć po wosk do depilacji.

Depilowanie wąsika damskiego lub pojedynczych włosków na brodzie czy na żuchwie można wykonać poprzez depilację woskiem. To najmniej inwazyjna metoda, która doskonale się sprawdzi niosąc natychmiastowy efekt oraz długotrwały. Można obecnie zakupić odpowiednie plastry do depilacji twarzy w większości sklepów kosmetycznych.

Jeśli jednak nie chcesz korzystać z wosku, możesz wydepilować wąsik i bródkę używając pasty cukrowej, to mniej bolesna metoda, a także niealergiczna, zatem nie grożą ci żadne podrażnienia. Efekt również pojawia się od razu i jest długotrwały!

A jeśli szukasz innego sposobu, najlepiej udaj się do salonu kosmetycznego, w którym przeprowadzą na tobie profesjonalny zabieg. Szybko i bezboleśnie.

Przeczytaj też: http://beblaki.pl/pekajace-usta-domowe-sposoby/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here