Kto ma dzieci ten wie, że interesują się one niemal wszystkim. Jeszcze do niedawna uważano, że dziewczynki powinny bawić się lalkami i kosmetykami, a chłopcy samochodami i klockami lego. Całe szczęście takie stereotypowe podejście odchodzi w zapomniane. W dzisiejszych czasach dzieci mogą się rozwijać i realizować w każdej dziedzinie. Dając dzieciom możliwość wyboru, wielu rodziców zauważyło, że na przykład chłopcy idą w stronę tańca, kulinariów, plastyki czy nawet mody. Wydawać by się to mogło dziwne, ale nic bardziej mylnego: dzieci są ciekawe świata i potrzebują spróbować wielu rzeczy, aby ocenić jaką życiową drogę obrać.

Jeśli chodzi o dziewczynki, to w ostatnich latach obserwuje się, że zaczęły się one interesować majsterkowaniem, samochodami czy budowlami z klocków LEGO. Również w tym przypadku, można by pomyśleć, że przecież to niemożliwe, przecież dziewczynki są zbyt delikatne na takie zajęcia. Otóż nie, młode kobietki kochają podejmować nowe wyzwania, a przede wszystkim takie zajęcia są dla nich szalenie ciekawe.

Po takich obserwacjach i wyciągniętych wnioskach organizatorzy obozów zaczęli tworzyć co raz to nowe i ciekawsze, niekonwencjonalne rodzaje wypoczynków dla dzieci. I tak oto powstał obóz lego dla dziewczynek, który postaram się przybliżyć Państwu w tym artykule. Obóz lego dla dziewczynek cieszy się wielką popularnością, zwłaszcza, że jest jedyny na rynku, unikatowy i naprawdę dobrze zorganizowany. Małe pasjonatki LEGO mogą tu pobawić się zestawami, które są obecnie na półkach w sklepach, ale też dawnymi kompletami LEGO, których już w sklepach dostać nie można, a są one bardzo atrakcyjne.

Obóz “LEGO dla dziewczynek” powstał z myślą o młodych damach kochających zabawę postaciami lego wykreowanymi tylko dla dziewczyn. Podczas takiego wypoczynku bardzo ważne jest dobre zintegrowanie grupy i to właśnie od tego zaczyna się obóz lego dla dziewczynek. Najlepsi animatorzy i opiekunowie kolonijni dbają o komfort każdej z młodych dam.

Najlepszymi zajęciami podczas obozów lego dla dziewczynek są między innymi budowle z klocków, często dzieciaki podczas tych zajęć rywalizują kto zbuduję największą budowlę, bez obaw, klocków jest pod dostatkiem. Kolejnym z ulubionych zajęć obozowiczek jest odgrywanie scenek na mini teatrzykach. Każda z nich wciela się w swoją ulubioną postać z lego przygód.

Oprócz klocków na obozach lego dla dziewczynek jest też mnóstwo innych zajęć, takich jak na przykład malowanie farbami, wycieczki w ciekawe miejsca, gry i zabawy planszowe. Obozy lego dla dziewczynek mają w planach bardzo dużo relaksu, integracji, oraz oczywiście śmiechu i zabawy. Każda uczestniczka obozów lego dla dziewczynek wraca do domu zadowolona i z głową pełną wspomnień.

Ceny obozów lego dla dziewczynek wahają się w zależności od wybranego regionu oraz od firmy turystycznej. Średni koszt obozu lego dla dziewczynek to ok 2200 zł. Z pewnością każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie.

Polecamy obóz lego dla dziewczynek jako pierwszy samotny wyjazd dziecka. Świetni wychowawcy oraz grono rówieśników sprawią, że wakacje staną się niezapomniane. Podczas obozu lego dla dziewczynek nie ma miejsca na nudę czy telefon.

Polecamy rezerwacje terminów zdecydowanie przed sezonem  gdyż tego typu obozy sprzedają się bardzo szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here