Wakacje to czas wypoczynku, ale i przeżywania przygód, które w pozytywnym tego słowa znaczeniu pozostają z nami na długie lata, jako niezapomniane wspomnienia. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że tak wiele osób wakacyjny wypoczynek utożsamia z plażą i słońcem, a dodatkowo też kąpielą w wodzie. Jeśli i Ty masz taki swój pomysł na wypoczynek to koniecznie sprawdź, co czeka na Ciebie w Summer Playground.

Wakacje to czas wypoczynku, ale i przeżywania przygód, które w pozytywnym tego słowa znaczeniu pozostają z nami na długie lata, jako niezapomniane wspomnienia. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że tak wiele osób wakacyjny wypoczynek utożsamia z plażą i słońcem, a dodatkowo – kąpielą w wodzie. Jeśli masz taki pomysł na wypoczynek to koniecznie sprawdź jakie propozycje na Ciebie czekają!

Dobra zabawa w towarzystwie boiska do siatkówki!

Jeśli Tobie również wakacje kojarzą się z wypoczynkiem na plaży, ale jednocześnie wolisz spędzać czas aktywnie, wybierz się do Summer Playground! Na miejscu każdy znajdzie coś, dla siebie. Zarówno w gronie rodzinnym jak i najlepszych przyjaciół.

Jednym z wielu pomysłów na wspólną integrację jest siatkówka plażowa. Gry na piaszczystym boisku dostarczają nie tylko mnóstwo radości, ale również wiele innych korzyści. W Summer Playground, korzystanie z intensywnego słońca staje się częścią zabawy, a uśmiechy towarzyszą każdemu ruchowi. Dodatkowo, uczestnicy mogą cieszyć się spalonymi kaloriami, co sprawia, że gra jest nie tylko świetną rozrywką, ale także formą aktywności fizycznej.

Jeśli lubisz aktywność, która pozwala ci dobrze się spocić, jednocześnie umożliwiając piękne opalanie ciała, to siatkówka na specjalnie przygotowanym boisku w Summer Playground z pewnością dostarczy Ci wiele frajdy.

Garść wrażeń podczas korzystania z rozmaitych form sportów wodnych

Nie każdemu wystarczy gra w siatkę, niektórzy z nas sięgają po naprawdę mocne wrażenia, czerpiąc z tego, co aktualnie znajduje się w ofercie sportów wodnych. Flyboard, wakeboard, a może deska SUP? Tak niewiele trzeba, by poczuć wiele wrażeń!

W tym sezonie polecamy skorzystać z flyboardingu, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny. Tego lata i Ty możesz wznieść się nad taflę wody i poczuć się niczym ptak wzlatujący w podniebne przestworza!

Ping pong dla spokojniejszych charakterów!

A co powiecie na szybkie, rodzinne potyczki w ping ponga? W Summer Playground przygotowano także coś, dla fanów spokojniejszych potyczek. Na przygotowanych strefach do ping ponga, każdy będzie mógł trochę się poruszać, miło spędzając czas. To niewiarygodne, jak ping pong potrafi poprawić humor, a przy okazji przynieść ulgę dla zastanych nóg.

Wodny tor przeszkód – dla tych młodszych i tych starszych

Lato nie może obyć się bez kąpieli wodnych. To przecież na nie oczekujemy z poczuciem niedosytu i pomysłami na coraz to nowe aktywności. Nie każdy czuje się jak ryba w wodzie, ale Ci, którzy wyraźnie polubili kąpiele powinni sprawdzić wodny tor przeszkód przygotowany w Summer Playground. Dzięki możliwościom, jakie daje nam ten tor możemy zaczerpnąć rozrywki górnych lotów, a przede wszystkim dopasować tę aktywność do własnych, często bardzo indywidualnych upodobań. Tutaj dobrze będą czuły się zarówno dzieci, jak i dorośli.

Błogi wypoczynek przy dobrej muzyce i beach barze

Może po prostu lubisz wypoczywać na kocu, w pięknym otoczeniu przyrody, świetnej muzyki, jak również fascynujących przekąsek i zimnych napojów? Pamiętaj, że każdy powinien zapewnić sobie chwilę relaksu w dosłownie taki sposób, jak mu wygodnie. Nie oczekuj zbyt wiele, nastaw się na dobrą zabawę, czerp jak najwięcej ze słońca i daj się ponieść fascynującej przygodzie! Niech to będzie Twój wspaniały, letni czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here