Dobre i stylowe meble ogrodowe, to niestety duży wydatek. Jak w takim razie zmniejszyć koszty, a jednocześnie cieszyć się wyjątkowym wyposażeniem tarasu i ogrodu? Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty outletu, w którym znajdziemy posezonowe wyprzedaże z dobrej jakości sprzętem. Właściciele sklepów wystawiają pełnowartościowe meble, które różnią się jedynie ceną.

Meble ogrodowe z outletu

Każdy z nas chce mieć piękny i zadbany ogród, taras i balkon. W tych miejscach przydadzą się oczywiście meble, na których wygodnie odpoczniemy i miło spędzimy czas w gronie rodziny oraz przyjaciół. Niestety bardzo często cena takich wypoczynków jest bardzo wysoka, przez co nie możemy sobie pozwolić na wymarzone sprzęty. Można jednak nieco obniżyć ich koszty, decydując się na outlet mebli ogrodowych, w którym znajdziemy szeroki asortyment. W czasie jesieni i zimy możemy liczyć na upusty nawet o 40-50% wartości początkowej mebli, co umożliwi zakup pełnego wyposażenia w połowę niższej kwocie.

Bardzo często właściciele sklepów umieszczają w nich pełnowartościowe produkty, których nie mają gdzie magazynować, a co za tym idzie, chcą po prostu wyprzedać. To świetna okazja, aby zaoszczędzić nieco pieniędzy i móc na wiosnę cieszyć się nowymi meblami ogrodowymi. Innym powodem, dla którego sprzęty trafiają do outletu, jest zmiana kolekcji. W każdym sezonie producenci wprowadzają nowości, chcąc urozmaicić asortyment.  Jeśli zależy nam na estetycznym wyglądzie, wytrzymałości i jakości mebli, znajdźmy outlet, który dysponuje pełnowartościowymi produktami, bez uszkodzeń i wad.

Sprawdzony outlet ogrodowy

Jednym ze sprawdzonych punktów, które posiadają outlet ogrodowy, jest sklep eDomator. Na platformie internetowej znajdziemy szeroki wybór produktów z wyprzedaży. W ofercie sklepu są funkcjonalne meble z technorattanu, który jest niezwykle odporny na czynniki atmosferyczne i wymaga jedynie przykrycia na zimę, bez konieczności chowania go w ustronne miejsce. W eDomator kupimy także duże, stabilne stoły ogrodowe, których ramy wykonane są z aluminium, a także wygodne krzesła i małe stoliki kawowe. Cały ten asortyment kupimy w atrakcyjnych cenach, które są o wiele niższe do tych, które proponowane są w sezonie.

We wspomnianym sklepie znajdziemy nie tylko outlet mebli ogrodowych, ale również szeroki asortyment wyposażenia do jadalni, kuchni, czy salonu. Znajdziemy tu produkty dla miłośników świeżego powietrza, rodziców chcących urozmaicić dziecięcą przestrzeń, a także osób posiadających duże ogrody.

Nie zapomnij o zabezpieczeniu mebli w okresie zimowym

Jeśli decydujemy się na kupno mebli ogrodowych poza sezonem i nie mamy wolnego garażu lub piwnicy, aby je przechować, powinniśmy kupić specjalne pokrowce. Meble narażone są bowiem na uszkodzenia przez czynniki zewnętrzne, takie jak deszcz i mróz. Większość produktów przystosowana jest do tego typu warunków, warto jednak kupić pokrowce, które wydłużą żywotność mebli. Te wykonane z metalu powinniśmy zabezpieczyć nieprzemakalnymi i szczelnymi, aby nie dopuścić do korozji. Najdelikatniejsze są jednak meble drewniane, tu ważna jest odpowiednia cyrkulacja powietrza i wymiana cieplna. Pokrowce powinny być dopasowane i wykonane z tkanin, a nie plastiku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here