Co sezon możemy napotkać nowe trendy w stylizacji włosów. Dla wielu osób najistotniejsze jest jednak to, aby wybrana fryzura była nie tylko modna, ale i praktyczna. Na jaki rodzaj ścięcia oraz upięcia włosów warto postawić?

Zobacz też: http://kobiecosc.pl/fryzury/

Sezonowe trendy

Jeżeli chodzi o ścięcie włosów, to od kilku lat bardzo modne są grzywki. W tym przypadku można trochę poeksperymentować i pozwolić sobie na różne ich rodzaje. Niezmienny faworytem od kilku sezonów jest także fryzura pixie cut. Charakteryzuje się ona krótko przystrzyżonymi włosami z tyłu, dłuższą grzywką z przodu oraz przedziałkiem, który unosi górną partie włosów. Jest to świetne rozwiązanie dla kobiet, które nie boją się eksperymentować ze swoim wyglądem.

Popularną fryzurą jest również bob, który podobnie jak grzywki, także może przybierać różnorodne formy. Boba można nosić z równo ściętymi końcówkami, pofalowanymi włosami na całej długości lub asymetrycznym cięciem.

Bardzo modne są również fryzury proste i naturalne. Warto postawić na wygodę, która liczy się w każdej sytuacji – bez względu na to, czy chodzi o wyjście na uczelnie, czy może na trening.

A jakie fryzury wybrać na lato?

Lato w pełni, więc przy okazji warto zastanowić się nad tym, które fryzury będą najlepsze na upalne dni. Kobiety najczęściej stawiają na swobodne i jedwabiste fale. Jest to prosta do uzyskania fryzura, która wygląda niezwykle świeżo i naturalnie.

Sezon letni to także dobry moment, na włosy upięte w warkocza. Jest to przewodnia fryzura praktycznie każdego roku, w sezonie wiosna-lato. Nie można zapomnieć także o ciekawych kokach, kucykach i wielu innych fryzurach.

Ponadto, ich świetnym uzupełnieniem będą ciekawe akcesoria. Letnie fryzury warto wzbogacić o takie akcesoria jak m.in. spinki, opaski, chustki oraz kapelusze. Rozwiązanie to  jest wygodne, a także dodaje stylizacji niewątpliwego charakteru. Jest to prosty sposób na zapewnienie sobie letniego blasku.

Przeczytaj też: http://beblaki.pl/jak-nie-niszczyc-wlosow-w-trakcie-prostowania/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here