Nosisz się z zamiarem zakupu wolnoobrotowej wyciskarki do soków, aczkolwiek nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego, jakie aspekty warto wziąć pod uwagę? Moc silnika, prędkość wyciskania, wygląd, rozmiar, a może kolor? Co tak naprawdę liczy się najbardziej?

Sprawdź ten krótki i praktyczny poradnik, w którym przeprowadzimy Cię przez cały niezbędny proces – dosłownie krok po kroku. Zapraszamy!

Jaką wyciskarkę wolnoobrotową wybrać?

Jeśli zależy Ci na znalezieniu oraz zakupie sprawdzonego urządzenia do produkcji zdrowych i pysznych soków – zastosuj się do poniższej instrukcji.

Krok 1: sprawdź moc, prędkość i parametry urządzenia

Naprawdę dobra wyciskarka do soków powinna cechować się odpowiednim zapasem mocy, wolnym obrotem (około 30 – 40 obrotów na minutę), a dodatkowo – pod żadnym pozorem nie może się przegrzewać.

Połączenie tych trzech cech spowoduje, że wybrany przez Ciebie sprzęt będzie robił to, co do niego należy, czyli: powoli, aczkolwiek skutecznie wyciskał pyszne, zdrowe i aromatyczne soki – aż do ostatniej kropli.

Krok 2: wybierz design

Jeżeli wyciskarka ma się stać stałym wyposażeniem Twojej kuchni lub innego pomieszczenia – pamiętaj, aby nie bagatelizować jej wyglądu. Zwróć uwagę, aby komponowała się z innymi elementami (np. meblami czy akcesoriami).

W ofercie 4Swiss znajdziesz wyciskarki w różnych kolorach, wzorach oraz rozmiarach, co pozwoli Ci łatwo określić, która idealnie dopasuje się do Twojego wnętrza.

Krok 3: zwróć uwagę na sposób użytkowania

Jeżeli w Twoim domu mieszkają małe dzieci lub po prostu cenisz sobie spokój – oceń charakter pracy urządzenia. Dobra wyciskarka powinna nie tylko skutecznie wyciskać sok, ale robić to stosunkowo cicho. Tak, aby niepotrzebnie nie niepokoić innych domowników.

Krok 4: określ swój budżet

Najmniejszy model marki 4Swiss zakupisz już za kwotę 1399 złotych.

Odpowiednio dobrana wyciskarka będzie Ci służyła przez wiele długich lat, w trakcie których wyciśnie dla Ciebie setki, a być może nawet tysiące soków z warzyw, owoców i nie tylko. Dlatego potraktuj ten zakup bardziej jako formę inwestycji – zarówno w swoje zdrowie, jak i świetne samopoczucie.

Szukasz wyciskarki, która spełni nawet najbardziej wyśrubowane wymagania?

W takim razie przejdź do internetowego sklepu 4Swiss, gdzie czeka na Ciebie imponujący wybór nowoczesnych i sprawdzonych wolnoobrotowych wyciskarek. Możesz je kupić “od ręki” lub zdecydować się na przystępną formę finansowania – 20 rat 0%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here